בחירה נכונה של מכונת קפה אוטומטית למשרד

איכות ואמינות נפגשים בבונה קפה

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

בונה קפה היא חברה המספקת בהצלחה מכונות קפה מקצועיות לבעלי עסקים בהשכרה ובהשאלה. לחברה שלנו, כפי שיעידו שלל הלקוחות המרוצים והחוזרים שלנו – כמה יתרונות.

ראשית, אנחנו פשוט מספקים קפה טעים. המכונות שלנו הן מתוצרת אירופית איכותית. הן באות במגוון גדלים ומה שמאפיין אותן היא רמת היעילות והאיכות שלהן. מכונות אלו מספקות עד כ-300 כוסות קפה ליום ומתאימות למשרדים בגדלים שונים. רוב הדגמים שאנו מספקים ללקוחות שלנו מצוידים בשתי מטחנות המחזיקות תערובות קפה מסוגים שונים במקביל.

בנוסף, המכונות מאפשרות הקצפת חלב והכנה של כוסות קפוצ'ינו ואספרסו. הן קלות לתפעול ונוחות לניקוי. כל היתרונות האלו הופכים את המכונות שלנו לאהובות מאוד בקרב קהל הלקוחות שלנו – שקפה טוב הוא דבר חשוב עבורו.

איכות ושירות לפני הכל

בנוסף, חברת בונה קפה מתגאה בשירות המצוין שהיא מספקת. אם קרה דבר מה והמכונה התקלקלה – בתוך 24 שעות נגיע עד אליכם ונחליף אותה במכונה תקינה מאותו הדגם.. אנחנו גם מקפידים להגיע לביקור מסודר ולאחזקה שוטפת של המכונה ומערכת המים בפרקי זמן קבועים ותדירים.

בבונה קפה אנו מאמינים באיכות הקפה שאנו מספקים, והמדיניות שלנו היא שהלקוח צריך להחזיק מכונה איכותית של בונה קפה ולשלם רק עבור הקפה, על פי תקנון החברה.

אנו מתחייבים לספק שירות טוב ואמין, וגם קפה מובחר מתערובות קלייה של זנים מכל העולם. זני הקפה המשמשים בתערובות שלנו מגיעים מהמטעים הטובים ביותר ונקלים ביד מומחית בבתי הקלייה שאנו עובדים איתם (אנו עובדים עם 4 בתי קליה בארץ, ושניים באיטליה).

בחירה מכונה של בונה קפה היא בחירה בשירות מצוין ואמין, ובקפה טוב שפשוט אי אפשר להפסיק לשתות.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף