האם יש הבדל בין פולי קפה לקפסולות קפה?

מה שבטוח הוא שישראלים מאוד אוהבים קפה. כיום ניתן למצוא בבתים רבים, משרדים ובעסקים מכונות קפה לשימוש ביתי, אשר הפכו רבים מאיתנו לבריסטות חובבנים. ניתן למצוא היום שני סוגים עיקריים של מכונות קפה לעסקים :

1. מכונת קפה להכנת קפה מקפסולות
2. מכונת קפה אשר טוחנת פולי קפה

כעת ניצבת הסוגייה בפני אלו אשר מעוניינים במכונת קפה, בין אם לבית או למשרדי בית העסק שלהם, איזו מכונה עדיפה להם? את זו עם הקפסולות או את זו אשר טוחנת את פולי הקפה במקום. כיצד ידע כל אחד להחליט איזו מכונה תתאים לו יותר? איזה קפה יהיה טעים יותר? ואיזו מכונה תעניק לו את המענה האופטימלי לצרכיו, כלומר לאופן השימוש שלו.

הסבר קצר לגבי ההבדלים בין המכונות

הרוכשים מכונת קפסולות צריכים לקחת בחשבון כי יהיה עליהם לרכוש באופן שוטף את קפסולות הקפה. כאשר מדובר על מכונת פולים אנו רוכשים את פולי הקפה והמכונה מכינה עבורנו את הקפה על ידי כך שהיא טוחנת את הפולים במקום.

מכונות קפסולות קפה

השימוש במכונות הקפסולות הולך וגובר עם השנים בשל יתרונותיהן של מכונות אלו. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי קיימים גם חסרונות. כחלק מיתרונותיהן מכונות אלו קלות מאוד לניקיון, קיים עבורן מבחר גדול של טעמים ודרגות חוזק של קפה. בנוסף לכך, באופן יחסי, מכונות אלו זולות יותר ממכונות הקפה הטוחנות (תלוי בדגם כמובן)

בין חסרונותיהן : כל קפסולה מיועדת לשימוש חד פעמי ובכך אנו מייצרים כמויות גדולות של זבל, דבר אשר מזיק לאיכות הסביבה. בנוסף, הקפה שנמצא בתוך הקפסולה נטחן זמן רב לפני רכישת הקפסולה, מה שמוריד את מידת הטריות של הקפה.

מכונות טוחנות פולי קפה

כמו למכונות הקפסולות גם למכונות הטוחנות קיימים מספר יתרונות וחסרונות. בין יתרונותיהן: ניתן לרכוש פולי קפה מתי שרק רוצים ולא להיות תלויים בלוח הזמנים של המפיץ כמו בקפסולות. כמו כן, העלות לכוס קפה בודדת תהיה קטנה יותר מאשר זו שנכין באמצעות קפסולה. הקפה נטחן במקום ויהיה טרי יותר ללא טעמי לוואי. במכונות הטוחנות את פולי הקפה קיימים פילטרים מיוחדים אשר מגנים על המכונה מהצטברות של אבנית אשר מעניקה טעמי לוואי למים במכונה וכמובן גם לקפה שאנו שותים. בין חסרונותיה של מכונה זו: לרב מדובר במכונות גדולות יותר אשר תופסות יותר מקום, אבל הטעם יהיה משובח יותר.

.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף