למעשה, המכונה תינתן לכם לתקופת זמן שאתם תחליטו וללא כל התחייבות מצדכם. מכונות קפה חינם – זו אינה קלישאה זו המציאות החדשה בכל משרד מתקדם. אז רגע לפני שאתם חושבים על הוצאה של אלפי שקלים על מכונת קפה כדאי שתקבלו מספר טיפים טובים על בחירה נבונה של מכונת קפה משובחת להכנת קפה איכותי במיוחד.

מכונת קפה בהשאלה

מכונה להכנת קפה מפיקה קפה איכותי ומשובח במיוחד, כך שכל עובד במשרד ישמח ללגום ספל קפה טוב. הקפה ידוע כחומר מעורר המומלץ לשתות אותו כדי להישאר ערניים יותר במהלך שעות היום. מכונות קפה חינם המוצעות להשכרה / השאלה, מוצעות במסלולים אטרקטיביים במיוחד הכוללים טיפולים, תיקונים ושירות נלווה. ניתן לבחור תערובת של פולי קפה להתאמה מירבית לטעמם של עובדי המשרד. שימוש במכונת קפה להכנה של ספל קפה חוסכת זמן רב בהכנת הקפה. בנוסף, המכונה אינה מלכלכת ואינה מצריכה שימוש בכפיות או בציוד נלווה כל שהוא.

מכונות קפה חינם שונות מוצעות להשכרה כחלק מציוד למטבחים, אולם מכונות הקפה השוויצריות הן המומלצות ביותר. מכונת קפה שוויצרית ידועה בהכנת קפה עם ארומה ובטעם משופר. מכונה שוויצרית מתפארת במנגנון מתוחכם בעל שתי משאבות, האחת לחלב והשני לקפה, כאשר שניהן פועלות בו זמנית בעת הכנת הקפה, מנגנון זה מקצר את זמן הכנת הקפה ומייעל את זמנם של עובדי המשרד. מכונות הקפה השוויצריות ניחנו בכושר הדיוק המושלם שלהם ולכן, הטעם מושלם. כמו כן, המכונה פונקציונאלית ומאפשרת גמישות מרבית בהכנת הקפה הכוללת ויסות של עוצמת הקפה, הטחינה, טמפרטורה וכמות המים. מכונות קפה חינם המיועדות להשכרה, קיימות גם עבור קפיטריות גדולות עבור מספר רב של אנשים ומציעות שלל שכלולים מתקדמים לנוחות מרבית וקפה מעולה.

אם הציעו לכם או שקראתם על מכונות קפה למשרדים חינם, אז למרבה הפלא – יש דבר כזה! ואין הכוונה למכונה שניתנת ללא שום תמורה, אלא הכוונה, שאינכם צריכים לרכוש מכונת קפה ודי בהשכרה חודשית ללא שום התחייבות מצדכם לתקופת השכרה. לאחר שתיהנו מקפה שוויצרי משובח ביותר, כבר לא יהיה לכם ממש חשק לשתות את הקפה הרגיל בהכנה עצמית, יתכן ואף תשקלו לאמץ לכם מכונה שכזו גם לשעות שאחרי העבודה בבית. אז מה תקבלו חינם? ומה מגיע עם מכונות קפה למשרדים חינם?

ראשית, אם אתם עדיין בהתלבטות אנו נשמח לתת לכם מכונת קפה ופולי קפה ללא תשלום וללא התחייבות על מנת שתוכלו לטעם ולהבין מה יכול להיות אצלכם. בין השיטה המסורתית של הכנת קפה במטבחון המשרד לבין מכונת קפה, כדאי שתפנימו את היתרונות הרבים שבמכונות קפה למשרדים. הטעם הנדיר של הקפה המופק באמצעות מכונה להכנת קפה הוא איכותי בהרבה מטעם הקפה בהכנה עצמאית, בייחוד אם מדובר במכונה שוויצרית. גם הקלות והנוחות שבמכונה אוטומטית כבש את ליבם של בעלי עסקים רבים שביקשו מכונת קפה למשרדם ומייעל את זמנם של העובדים המבקשים להכין קפה. ועכשיו, תוכלו למצוא מכונות קפה למשרדים חינם, מה שאומר שלא תצטרכו לרכוש את מכונת הקפה, אלא די בהשכרתה לתקופה אותה אתם תקבעו. אז לאחר שהשתכנעתם שמכונת קפה היא הדבר הנכון ביותר למשרד שלכם, מה שנותר הוא לבחור את המכונה המתאימה לכם ביותר.

קיימים סוגים שונים של מכונות קפה משרדיות, אולם מכונות קפה שוויצריות הן הטובות והמומלצות ביותר, הן בשל האיכות והן בגלל הטעם המשובח של הקפה. מכונות קפה שוויצריות מכילות שתי משאבות האחת לקפה והשנייה לחלב ולכן, זמן הכנת הקפה מתקצר לעין ערוך. המכונות השוויצריות ידועות בדיוקן המרבי של כמויות הפרודוקטים, כמו גם בוויסות הטמפרטורה. המכונות מתקדמות מאוד ומאפשרות בחירת מינונים מדויקים של הקפה והחלב ומציעה מנגנון משודרג של שטיפה אוטומטית של מערכת החלב מידי עשר דקות. המכונה נכללת בדגמי מכונות קפה למשרדים חינם, המוצעות להשכרה חודשית ללא התחייבות, כאשר הלקוח מקבל טיפולים ותיקונים ללא תוספת עלות.

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

היתרונות שלנו

מכונת קפה ופולי קפה ללא תשלום
וללא התחייבות
חודש ניסיון
בכפוף לתקנון

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף