לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

היתרונות של השכרת/השאלת מכונות קפה למשרד

הקפה בהפסקה ובישיבת העבודה הוא מצרך חשוב. העובדים שלך כבר יודעים מהו סטנדרט של קפה איכותי ומשובח ועתה יש באפשרותך להביא את הטעם המעולה אליך. עם קפה טוב, העובדים שלך ירצו לשתות בעבודה ואפילו ירצו להגיע אליה.

מהם היתרונות של השכרת/השאלת מכונות קפה?

השכרת/השאלת מכונות קפה למשרד מאפשרת לך להציב את המכונה הטובה עבורך, לפנק את העובדים ואת לקוחותיך. למעשה, יש לך הזדמנות לקבל מכונת קפה איכותית וליהנות משלל טעמים משובחים של קפה וכל זאת בלי להשקיע במכונה שלא בטוח שתתאים עבורך.

היום, בעלי משרדים ועסקים מבינים כי לא תמיד כדאי להתחייב להוצאה גדולה. לכן, שירותי השכרות/השאלות מתאימים עבורם ומאפשרים להם לקבל החלטות נכונות. כך גם במקרה של השכרת מכונת הקפה. אין צורך להתחייב להוצאה גדולה מראש וגם אין צורך להתפשר על טעמים מסוימים של קפה.

מה כוללים שירותי השכרת/השאלת מכונת קפה למשרדים?

במקום לדאוג לעוד משהו במשרד, יש מי שידאג לך. שתיית הקפה היא פעולה יום יומית אך היא לא נעשית כדרך אגב. עבור אחדים היא רגע חשוב מאד במהלך היום. בפגישות עם לקוחות פינוק עם קפה איכותי יכול לקרב בין הצדדים. לכן, שירותי ההשכרה/ההשאלה נועדו לאפשר לך ליהנות מהקפה ללא מחשבה על משימות שונות.

השירות שלנו כולל השכרה/השאלה של המכונה. במידה וישנה תקלה במכונה, אנו מתקנים אותה או מחליפים אותה תוך יום עסקים אחד בלבד. אנו דואגים להתקין ולהוביל את המכונה וגם את הקפה המשובח שלנו. כל שנותר לך הוא ליהנות.

שירות השכרת/השאלת מכונות קפה למשרד

אין צורך לקנות מכונה יקרה או לחפש אחר הטעם המושלם. שירות השכרת/השאלת מכונות הקפה מאפשר לך להתנסות בחוויה, לנסות את הטעמים המיוחדים, לקבל את המכונות הטובות בשוק וליהנות משירות ברמה גבוהה. זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר, לבחור את המכונה (השוויצרית) המתאימה לך מבין הסוגים שאנו עובדים איתם, להתנסות בטעמים השונים (מתוך 15 סוגים), ולתת לעובדים שלך להתפנק מקפה משובח.

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

היתרונות שלנו

מכונת קפה ופולי קפה ללא תשלום
וללא התחייבות
חודש ניסיון
בכפוף לתקנון

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף

נגן וידאו