כיצד לבחור מכונת קפה אוטומטית למשרד

מכונות קפה לעסק מהוות תחליף מעולה לפינות הקפה של פעם

מה הם היתרונות שבהצבת מכונות קפה בבית העסק? האם ישנו בית עסק אשר מציע שירותי תחזוקה של מכונות קפה לעסקים? היכן מומלץ להזמין אספקה של פולי קפה למכונות קפה בחברות ומפעלים?

ההתקדמות הטכנולוגית נוגעת בכל היבט בחיינו ובתי עסקים אשר מציגים חזית מיושנת יכולים להרתיע לקוחות פוטנציאליים. ההתרשמות של לקוחות פוטנציאליים וקיימים מהמראה של בית העסק, רמת הניקיון בו ותנאי העבודה של העובדים בו היא קריטית כדי לשמר ולהגדיל את ההכנסות של העסק. מחשבים מתקדמים ומסכים ללא מטרה הם דרך יקרה ליצור רושם מתקדם אך, לעיתים קרובות, דווקא הדברים הקטנים הם אלו שמרשימים את הלקוחות. מכונות קפה מוסיפות לבית העסק מראה מתקדם תוך שהן משפרות את הביקור של הלקוחות והתנאים של העובדים.

לשדרג חלק בבית העסק שלך שיהיה משמעותי לעובדים

שגרת העבודה יכולה להיות שוחקת עבור עובדים בכל הרמות, ובתי עסק רבים מבינים את החשיבות של שיפור תנאי העבודה, ושמירה על שביעות הרצון של העובד לתפוקת העבודה שלו. מכונת קפה מאפשרת לעובדים שלך ליהנות ממגוון רחב של סוגי קפה איכותי מבלי לצאת מהמשרד.

מה היא העלות של מכונות קפה לעסק

העלויות של מכונות הקפה השונות משתנות על פי היכולות שלהן וחשוב להתאים את מכונת הקפה לצרכים של בית העסק שלך. כאשר בודקים את המחיר של מכונות הקפה יש לבדוק אילו חומרי גלם הן מצריכות. בבונה קפה אנחנו עוזרים לך לשדרג את פינת הקפה של בית העסק שלך בכך שאנחנו מספקים לך מכונת קפה מתקדמת בחינם (בהשאלה) לצד תחזוקה ושירותים נוספים.

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

בונה קפה – העתיד של הקפה בעסק שלך

בונה קפה הינו בית עסק מקצועי אשר פותר עבור עסקים בכל רחבי הארץ את ההתעסקות עם תחזוקת פינות הקפה. בעזרת מכונות קפה מתקדמות וקלות לתפעול, ואספקה של פולי קפה איכותיים, אנחנו יכולים לעזור לך להעלות את שביעות הרצון של העובדים שלך מהמשרד.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף