על הקפה וסגולותיו חברת בונה קפה

היתרונות מכונות קפה שוויצריות

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

טרנד מכונות הקפה הולך ותופס יותר ויוותר מקום ברחבי המדינה. הכניסה של מכונות קפה משרדיות לשוק הפך את הקפה המקצועי למצרך נפוץ ביותר גם בבתים פרטיים וגם במשרדים ובתי עסק. בבתי עסק רבים ישנן מכונות קפה מקצועיות היכולות לספק כמת גדולה של כוסות קפה מדי יום. אך מכיוון שישנם סוגים רבים של מכונות קפה – חשוב להכיר את הסוגים השונים ולהכיר במיוחד את מכונות הקפה השוויצריות של Jura. את מכונות הקפה המצוינות של Jura ניתן לשכור או לקבל בהשאלה באמצעות חברת בונה קפה.

על מנת להבין האם כדאי להצטייד במכונת קפה כזו למשרד – יש להכיר את היתרונות של מכונות הקפה השוויצריות, ושל Jura בפרט.

יתרונות מכונות הקפה של Jura

לחברת Jura מכונות קפה במגוון גדלים. כל המכונות מאופיינות ברמה טכנולוגית גבוהה ובחדשנות בכל מה שקשור להכנת קפה. מכונות הקפה הקטנות המיועדות לשימוש משרדי יכולות לספק כמה עשרות כוסות מדי יום. המכונות הגדולות יותר מגיעות להספק של עד כ-300 כוסות קפה ביום. הדבר מאפשר לחברות בגדלים שונים ליהנות ממכונת קפה המתאימה לצרכים שלהן.

העיצוב של מכונות אלו הוא תמיד מוקפד וברמת גימור גבוהה מאוד. קל לנקות ולתחזק את המכונות של Jura והן תמיד קלות מאוד להבנה ולתפעול. המכונות כוללות תכניות שטיפה וניקוי שונות על מנת לשמור על רמת היגיינה גבוהה באופן קבוע.

במספר דגמים של המכונות ישנה מערכת מטחנות כפולה המאפשרת להחזיק במקביל תערובת קפה מסוגים שונים. בדגמי המכונות של Jura יש מגוון תכניות שמאפשרות הכנת משקאות קפה מסוגים שונים. ניתן לבחור להכין קפה עם אספרסו בלבד או קפוצ'ינו עם חלב מוקצף.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף