יש פתרון מצוין בשבילכם – מכונת קפה לעסק. מכונה להכנת קפה ייעודית לבתי עסק תפיק לכם ולעובדי המשרד קפה משובח בארומה מעולה וכך תחסכו זמן וכסף בהכנת קפה, כמו כן תרוויחו ניקיון שישמר במטבחון המשרד. העובדים שלכם יהיו ערניים ואפקטיביים במשך כל שעות עבודתם וייהנו מקפה מצוין בטעם אישי. בעבר מכונת הקפה נחשבה למותרות בבתי עסק ‘עשירים’ בלבד, אולם היום היא מוצעת להשכרה גם לבתי עסק קטנים ובינוניים.

מכונות קפה לעסקים מבית בונה קפה

מכונת קפה לעסק תחסוך מכם זמן רב וגם כסף. מכונת קפה לעסק יכולה להפיק מספר רב של כוסות קפה בזמן קצר מאוד.

אנו עובדים עם מכונות שיש בהם שתי משאבות שנותנות לכם אפשרות לקבל כוס קפה הפוך או קפוצי’נו בתוך 20 שניות. ובמכונות האחרות שיש בהן משאבה אחת זה לוקח 60 שניות.

אם אתם צריכים לקחת לישיבה 5 כוסות קפה בו זמנית תהליך הכנת הקפה עשוי להיות אצלנו דקה אחת, לעומת מכונות שיש בהם משאבה אחת זה ייקח 5 דקות.

מכונות קפה לעסק תוצרת שוויץ

למעשה המכונות השוויצריות בעלות מנגנון שפועל על שתי משאבות בו זמנית (משאבה לקפה ומשאבה לחלב) מקצרות את זמן ההכנה למינימליסטי ביותר.

מכונת קפה לעסק חוסכת גם כסף וזאת מאחר וניתן להשכיר אותה חודשית, כאשר מסלול ההשכרה כולל גם שירותי תיקונים, טיפולים, קפסולות ניקוי, מסנן וחיבור למים.

מכונת קפה אוטומטית לעסק

מכונת קפה לעסק אינה מיועדת רק לעסקים גדולים, או לחברות ומפעלים שמחזיקים מספר רב של עובדים, אלא, מיועדת גם למשרדים קטנים ולעסקים בינוניים, שכן, המכונה מותאמת למספר האנשים במשרד. המכונה משרתת את העובדים, הסגל הניהולי, הלקוחות ואורחי המשרד ומוצבות בחדרי אוכל, קפיטריה או מטבחון המשרד. לעסקים גדולים שיש בהם קפיטריה או חדר אוכל מומלצת השכרת מכונת קפה סופר- אוטומטית המותאמת למספר רב של אנשים. מכונה מסוג זה מעוצבת עם מסכי LCD נוחים והקיבולת שלה גדולה ומאפשרת שימוש לזמן ממושך מבלי להוסיף מים. לעסקים קטנים יותר מומלצת מכונת קפה יורה מתוצרת איטלקית או שוויצרית, שנחשבות לאיכותיות ביותר מבין מכונות הקפה.

 

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

מכונת קפה ופולי קפה ללא תשלום
וללא התחייבות

חודש ניסיון

בכפוף לתקנון

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף