מכונות קפה לחברות

תיאור

מכונת קפה זו מיועדת למשרד קטן, להכנת 35-50 ספלים ביום. מערכת טחינת אספרסו חדשנית, ייחודית ובלעדית של JURA למיצוי מלוא הארומה באמצעות פעימות (Pulse Extraction Process (P.E.P.©).

הודות לצג TFT ולמקשים שעל חזית המכונה תפעול קל ופשוט.
חידוש עולמי: © P.E.P. לאספרסו באיכות גבוהה.
הסוד של קפה יוצא דופן טמון בהכנה. JURA שיכללו עד כדי שלמות את תהליך הטחינה של האספרסו כך שבדגם E8 ניתן להכין משקאות קפה באיכות מקצועית.
הודות למטחנה בעלת 6 דרגות הקפה נטחן בצורה אופטימלית. הפולים תמיד נטחנים טריים, במהירות אך בעדינות כדי לשמר את הארומה.
יחידת הטחינה היא בעלת קיבולת של 5 עד 16 גרם ומבטיחה את התנאים לטחינה איכותית ביותר.
תהליך המיצוי בפעימות (P.E.P. ©), שפותח על ידי JURA, מייעל את זמן המיצוי. כדי להכין אספרסו, המים מוזרמים בכח מבעד לקפה הטחון במרווחי זמן קצובים. תהליך זה מאפשר לטעמי הקפה להתפתח במלואם.
עם שמונה רמות עוצמה שונות, חובבי הקפה יכולים להתאים לעצמם את הקפה בדיוק כפי שהם אוהבים. למשקאות חלב כגון קפוצ’ינו, טכנולוגיית הקצף המעודן החדשנית מספקת חלב מוקצף משובח וקליל כמו אוויר. אתם תאהבו את התוצאה!

מערכת מים חכמה לזיהוי אוטומטי של המסנן
מסנני המים CLARIS מספקים מים באיכות מושלמת לקבלת הטעם הטוב ביותר האפשרי. בנוסף, הם מגינים על מכונת קפה מנזקי אבנית ומסירים מהמים חומרים העלולים לפגום בטעם ובארומה (כגון מתכות כבדות או כלור). כדי לעשות שימוש מירבי במסנן, JURA פיתחה את מערכת המים החכמה (I.W.S ©), המזהה את המסנן באופן אוטומטי.

JURA מציבה סטנדרטים חדשים לפעולה פשוטה ביותר
לאלו שאוהבים להכין את הקפה האהוב עליהם במהירות, ה- E8 היא המכונה האידיאלית. המקשים להכנת אספרסו, קפה, קפוצ’ינו וחלב מוקצף ממוקמים כולם בחזית המכונה לנוחות מרבית. ה- E8 יכולה אפילו להכין שני ספלי אספרסו או קפה בעת ובעונה אחת. הודות לצג TFT חדשני וצבעוני, הפעלת המכונה הינה מובנת מאליו. הפעלה רציפה לאורך זמן מתאפשרת הודות למיכל פולים גדול בקיבולת של 280 גרם, ומיכל המים של 1.9 ליטר, שהגישה הנוחה אליו היא מהחזית. הקווים הנקיים והאלגנטיים יוצרים עיצוב מרהיב ושובה המתאים לכל מטבח.

היגיינה מוחלטת
תחזוקה קלה, נוחה ופשוטה מאין כמותה. ניתן להפעיל את תוכניות השטיפה והניקוי המשולבות בלחיצת כפתור, על מנת לשמור על המכונה נקייה והיגיינית ללא דופי. מעתה, צינורית החלב ניתנת לשטיפה במדיח ולהחלפה במהירות הבזק. היגיינה מוחלטת וקצף חלב מושלם מובטחים בכל עת.

מידות המכונה

רוחב: 28 ס”מ
עומק: 44 ס”מ
גובה: 35 ס”מ
משקל 9.8 ק”ג

לתיאום פגישה הנכם מוזמנים ליצור קשר
 אולג סיגלוב :  03-7219595
SALE@BUNA-COFFEE.CO.IL

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

מכונת קפה למשרד – ההצעה המשתלמת ביותר לעסקים!

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף